صندوق سرمایه‌گذاری مشترک

معرفی صندوق

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کارگزاری بانک ملی ایران یکی از بزرگترین و قدیمی ترین صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام کشور می باشد که از سال 1387 شروع به فعالیت نموده و بازدهی فوق العاده ای برای سرمایه گذاران به ارمغان آورده است. بخش عمده دارایی این صندوق در سهام شرکت های بورس اوراق بهادار تهران سرمایه‌گذاری شده است. از اینرو این صندوق گزینه مناسبی برای افرادی است که علاقه مند به سرمایه گذاری بلند مدت در سهام هستند. سرمایه شما در این نوع صندوق توسط یک تیم تحلیلی با مدیریت حرفه‌ای و آشنا به مسائل مالی و سرمایه گذاری، در بورس سرمایه گذاری می‌شود.

صندوق سرمایه گذاری مشترک کارگزاری  بانک ملی ایران پرداخت سود دوره‌ای ندارد و سود یا زیان سرمایه‌گذاران از تفاوت قیمت خرید و فروش واحدهای صندوق حاصل می‌شود. همچنین این صندوق دارای ضامن نقدشوندگی است که نسبت به سایر صندوق ها، از امتیاز ویژه ای برخوردار می باشد.

35000درصدبازدهی صندوق از ابتدای فعالیت
284درصدمیانگین بازدهی سال مالی گذشته
470میلیارد تومانخالص ارزش دارایی‌های صندوق
500نفرتعداد سرمایه گذاران

اطلاعات صندوق

نام صندوق مشترک کارگزاری بانک ملی ایران
نوع صندوق صندوق سرمایه‌گذاری در سهام
نحوه پرداخت سود تفاوت قیمت خرید و فروش واحدها
مدیر صندوق كارگزاری بانک ملی ايران
تاریخ آغاز فعالیت 1387/02/21

مدیریت حرفه ای

مدیریت دارایی های هر صندوق توسط گروهی از معامله‌گران و تحلیل‌گران حرفه‌ای بازار سرمایه انجام می‌شود.

صدور و ابطال غیرحضوری

کلیه عملیات صدور و ابطال واحدهای صندوق اعتماد بصورت کاملا اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه به شعب بانک و کارگزاری قابل انجام است.

بازدهی فراتر از بازده بازار

از ویژگی های مهم این صندوق، کسب بازدهی فراتر از بازده بازار از زمان شروع فعالیت صندوق می باشد

عملکرد گذشته صندوق

عملکرد و بازدهی صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت اعتماد در سالهای گذشته، بالاتر از سود سپرده های بانکی بوده است و مدیران این صندوق همواره در جهت افزایش ثروت سرمایه گذاران تلاش نموده اند. همچنین به پاس قدرانی از سرمایه گذاران محترم، علاوه بر سودهای پرداختی ماهانه به دارندگان واحدهای سرمایه گذاری، مابه التفاوت سود قطعی و علی الحساب صندوق نیز پس از پایان سال مالی، به سرمایه گذاران پرداخت می گردد.